Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej oraz Polskiej Fundacji Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL organizatorów Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej, planowanej w dniach 25-27 maja 2020 roku w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem zapewniamy, że Państwa bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, a wszelkie pytania dotyczące terminu Konferencji, w związku z aktualną sytuacją pandemii, traktujemy z należytą powagą.

Organizatorzy w porozumieniu z hotelem Nosalowy Dwór na chwilę obecną planują utrzymać dotychczasowy, majowy, termin Konferencji. W przypadku, gdyby względy bezpieczeństwa nie pozwoliły na przeprowadzenie wydarzenia w pierwotnym terminie, Konferencja zostanie zorganizowana w dniach 24-26 czerwca 2020 roku. W sytuacji braku możliwości zapewnienia bezpiecznego udziału uczestników w Konferencji w nowym terminie, zostanie ona odwołana.

Szczegółowe informacje co do ostatecznej daty wydarzenia zostaną podane do dnia 24 kwietnia 2020 roku. Informujemy, że zgodnie z podjętymi ustaleniami z hotelem Nosalowy Dwór Państwa rezerwacje na wypadek zmiany daty zostaną automatycznie przeniesione na drugi termin bez dodatkowych kosztów, po konsultacji z Państwem.

Dziękujemy za zainteresowanie, jakie wyrażają Państwo w zapytaniach. Jest ono wyrazem zaangażowania w dbałość o ogólne bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Jednocześnie zapewniamy, iż w razie jakichkolwiek zmian aktualnych zaleceń, będziemy Państwa na bieżąco informować o podjętych krokach i koniecznych działaniach. W razie pytań lub wątpliwości, pozostajemy do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

 

Szczegółowe informacje na temat Konferencji dostępne są na stronie: https://konferencjepike.pl

Dodatkowe informacje:
Krzysztof Węglarz, tel. 504 278 770, e-mail: kweglarz@dream-world.pl
Grzegorz Jaworski, tel. 501 089 984, e-mail: g.jaworski@panmedia.com.pl
Katarzyna Socha, tel. 502 098 456, e-mail: k.socha@pike.org.pl, biuro@pike.org.pl