Polska Izba Komunikacji Elektronicznej Honorowym Patronem Konferencji HbbTV Summit Poland

15 stycznia 2014 roku odbędzie się w Warszawie druga edycja konferencji, w całości poświęconej telewizji hybrydowej w standardzie HbbTV, nad którą PIKE objęło Honorowy Patronat.

Podczas konferencji będzie można zapoznać się z obecnym stanem rozwoju HbbTV w Polsce i na świecie. Swoimi doświadczeniami w zakresie rozwoju interaktywnych usług w TV z uczestnikami konferencji podzielą się przedstawiciele Telewizji Polskiej i ESKA TV.

Szczególnym gościem konferencji będzie Przewodniczący Konsorcjum HbbTV – Dr Klaus Illgner-Fehns, który przedstawi aktualny status prac nad rozwojem i wdrażaniem standardu HbbTV na świecie.

Tegoroczna edycja konferencji będzie dobrą okazją do spotkania się producentami TV/STB wspierającymi HbbTV i dyskusji z nadawcami telewizyjnymi na temat przyszłości telewizji hybrydowej w Polsce. Dość istotne na tym etapie rozwoju HbbTV jest wykreowanie standardów dotyczących interaktywnych aplikacji telewizyjnych oraz reklamy hybrydowej HbbTV. – mówi Paweł Tutka, ekspert ds. telewizji hybrydowej HbbTV i Smart TV, który poprowadzi panel dyskusyjny podczas konferencji HbbTV Summit Poland.

Dyskusje, o tym jak skomercjalizować i generować przychody na bazie HbbTV, będą prowadzone w drugiej części konferencji, po zapoznaniu się z dotychczasowymi doświadczeniami nadawców telewizyjnych, domów mediowych i reklamodawców.

Honorowy Patronat nad konferencją objęły: Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE) i Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej (PIRC). Patronat Medialny zapewniają: telekabel&digitalTV, TV Sat Magazyn, TV Lider, Sat Kurier, TelePRO i hbbtv.pl.

Dla członków PIKE organizatorzy konferencji "HbbTV Summit Poland" oferują specjalną, preferencyjną cenę za udział - 1500 złotych netto.

Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji znajdują się na stronie http://hbbtvsummit.com/

3 stycznia 2014 r.

Kalendarium

Lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ankieta

W jakim stopniu jesteś zainteresowany oglądaniem naziemnej cyfrowej telewizji (NTC)?

 

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej organizuje konferencje dla operatorów, nadawców, dystrybutorów sprzętu i programów TV.

Polska Fundacja Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL działa na rzecz operatorów, prowadząc negocjacje z nadawcami programów telewizyjnych.

Konsorcjum Przyjazne Prawo Autorskie apeluje o przeprowadzenie jednej, kompleksowej nowelizacji ustawy, która uporządkuje rynek.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/www/pike.org.pl/www/application/../data/session) in Unknown on line 0