Zaproszenie - IX edycja Festiwalu Kanałów Tematycznych!

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej zaprasza do wzięcia udziału w dziewiątej edycji FESTIWALU KANAŁÓW TEMATYCZNYCH o nagrodę TYTANOWEGO OKA.

Uczestnikiem Festiwalu może zostać nadawca telewizyjny, którego program, najpóźniej w dniu złożenia wniosku o dopuszczenie do udziału w Festiwalu, może być reemitowany przez operatorów kablowych na terytorium Polski, w sposób zgodny z przepisami prawa polskiego. Warunkiem udziału w Festiwalu jest nadesłanie zgłoszenia (dołączonego do niniejszej korespondencji) wraz ze wskazanymi w Regulaminie materiałami.

Informacje o Festiwalu można również znaleźć na stronach internetowych: www.konferencjepike.pl oraz www.pike.org.pl.

Prosimy o zwrócenie uwagi na dodanie w IX edycji Festiwalu nowej kategorii "Świat się śmieje, Polska też" oraz kontynuację przyznania nagrody "Honorowego Tytanowego Oka".

Jury wybierze nominowane stacje i laureatów w następujących kategoriach:

  1. Wydarzenie roku - wyróżnione zostają podmioty, w których w okresie od dnia 11 września 2013 roku do dnia 5 września 2014 roku miało miejsce działanie zasługujące na miano wydarzenia roku lub w tym czasie zadebiutowały,
  2. Kampania promocyjna - wyróżnione zostają podmioty, które w okresie od dnia 11 września 2013 roku do dnia 5 września 2014 roku przeprowadziły najciekawszą oraz najskuteczniejszą akcję promocyjną, skierowaną do abonentów operatorów kablowych w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań operatorów, mającą na celu zwiększenie popytu na program oferowany do reemitowania drogą kablową,
  3. Współpraca z operatorami - wyróżnione zostają podmioty, które w okresie od dnia 11 września 2013 roku do dnia 5 września 2014 roku najaktywniej współpracowały z operatorami kablowymi, w zakresie reemitowania lub oferowania do reemitowania programu drogą kablową,
  4. Świat się śmieje, Polska też - wyróżnieni zostaną nadawcy, którzy w okresie od dnia 11 września 2013 roku do dnia 5 września 2014 roku, nadawali program, cykl programów, format, kanał tematyczny o specjalizacji rozrywkowej.
  5. Honorowe Tytanowe Oko stanowi nagrodę honorową przyznawaną przez Prezesa Zarządu na wniosek Jury.

 

Harmonogram Festiwalu w 2014 roku:

  1. 5 września - termin zgłaszania kandydatów na adres siedziby PIKE (ul. Przemysłowa 30, Warszawa 00-450)
  2. 7 października - ogłoszenie wyników Festiwalu podczas uroczystej Gali 41. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE 2014 w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń!

 

Zapraszamy również do prezentacji programów w sieci telewizyjnej Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi w czasie trwania Konferencji PIKE.

Regulamin Festiwalu oraz formularz zgłoszenia do pobrania.

10 lipca 2014 r.

Kalendarium

Lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ankieta

W jakim stopniu jesteś zainteresowany oglądaniem naziemnej cyfrowej telewizji (NTC)?

 

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej organizuje konferencje dla operatorów, nadawców, dystrybutorów sprzętu i programów TV.

Polska Fundacja Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL działa na rzecz operatorów, prowadząc negocjacje z nadawcami programów telewizyjnych.

Konsorcjum Przyjazne Prawo Autorskie apeluje o przeprowadzenie jednej, kompleksowej nowelizacji ustawy, która uporządkuje rynek.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/www/pike.org.pl/www/application/../data/session) in Unknown on line 0