PIKE i Reed MIDEM zapraszają do Cannes na targi telewizyjne MIPCOM

Od 5 do 8 października w Cannes odbędą się, największe na świecie, targi programów i produkcji telewizyjnej MIPCOM. W tym roku na szczególną uwagę zasługuje konferencja „INTO THE STREAM”, adresowana do operatorów kablowych, satelitarnych, nadawców oraz firm świadczących usługi streamingowe i OTT.

Trzeciego dnia konferencji, 7 października, odbędzie się Forum Usług OTT i Globalnych Kanałów TV, nazwane „OTT & Global TV Strategy Summitt” podczas którego przedstawiciele  największych światowych firm dyskutować będą na temat obecnych i przyszłych modeli biznesowych, oczekiwań odbiorców wobec doboru kontentu i doboru kanałów telewizyjnych w ofercie operatorów, jak i związanych z tym strategii rozwoju. Chociaż wejście na Forum odbywa się tylko za zaproszeniem, przedstawicielka Reed MIDEM w Polsce, specjalnie dla członków PIKE przygotowała atrakcyjną ofertę uczestnictwa w konferencji i targach.

Więcej informacji nt. konferencji jak i samych targów i towarzyszących im wydarzeń znajdą Państwo na stronie www.mipcom.com , a już teraz zapraszamy do udziału w specjalnej loterii przygotowanej przez organizatora, Reed MIDEM dla wszystkich zarejestrowanych uczestników.

 

Przedstawiciel Reed MIDEM Polska: Monika Bednarek

mail: monika@directlink.com.pl;   tel.: 601 252 598

9 września 2015 r.

Kalendarium

Czerwiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ankieta

W jakim stopniu jesteś zainteresowany oglądaniem naziemnej cyfrowej telewizji (NTC)?

 

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej organizuje konferencje dla operatorów, nadawców, dystrybutorów sprzętu i programów TV.

Polska Fundacja Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL działa na rzecz operatorów, prowadząc negocjacje z nadawcami programów telewizyjnych.

Konsorcjum Przyjazne Prawo Autorskie apeluje o przeprowadzenie jednej, kompleksowej nowelizacji ustawy, która uporządkuje rynek.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/www/pike.org.pl/www/application/../data/session) in Unknown on line 0