Nowa oferta filmowa Telewizji Lokalnych na MIPTV.

To światowe święto nadawców i producentów kontentu telewizyjnego, filmowego i online, co roku przyciąga przedstawicieli mediów z całego świata. Dzięki współpracy PIKE i PIKSEL z organizatorem targów, firmą Reed MIDEM, polscy producenci i twórcy filmów dla Telewizji Lokalnych będą mogli zaprezentować najnowsze produkcje międzynarodowemu gronu odbiorców.

 

Natomiast w week-end poprzedzający targi MIPTV, tradycyjnie odbędą się targi MIPDOC, podczas których będzie można obejrzeć, w ramach biblioteki przeglądowej, fabularyzowany dokument „Rzeczpospolita Iwanicka”. Produkcja przygotowana przez Bogdana Miszczaka z Telewizji Obiektyw została wyróżniona przez przedstawiciela Reed MIDEM w ubiegłorocznym Konkursie Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy”. Organizatorem konkursu, który w tym roku odbędzie się już po raz 13. jest PIKE i Fundacja PIKSEL, a tegorocznych laureatów konkursu poznamy drugiego dnia Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej PIKE, podczas wieczornej Gali Telewizji Lokalnych.

 

Udział w targach MIPDOC czy MIPTV, to świetna okazja do skonfrontowania  własnych pomysłów, czy sposobu prowadzenia narracji filmowej z producentami i kupującymi z całego świata. Co roku w targach udział bierze ca. 1600 firm a imprezę odwiedza ponad 11.000 międzynarodowych gości.

 

Więcej informacji na temat targów MIPTV, można znaleźć na stronie www.miptv.com

4 kwietnia 2016 r.

Kalendarium

Styczeń 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ankieta

W jakim stopniu jesteś zainteresowany oglądaniem naziemnej cyfrowej telewizji (NTC)?

 

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej organizuje konferencje dla operatorów, nadawców, dystrybutorów sprzętu i programów TV.

Polska Fundacja Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL działa na rzecz operatorów, prowadząc negocjacje z nadawcami programów telewizyjnych.

Konsorcjum Przyjazne Prawo Autorskie apeluje o przeprowadzenie jednej, kompleksowej nowelizacji ustawy, która uporządkuje rynek.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/www/pike.org.pl/www/application/../data/session) in Unknown on line 0