Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej

Szanowni Państwo,

 

z przyjemnością zapraszam do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej, która odbędzie się w dniach 20-22 maja 2019 roku w Hotelu Sheraton w Sopocie. Już dziś wpiszcie tę datę do swoich kalendarzy, bo będzie to wyjątkowe wydarzenie na rynku telekomunikacji i mediów.

Rok 2019 jest bowiem rokiem obchodów 30-lecia telewizji kablowej w Polsce i na naszej wiosennej konferencji, oprócz tradycyjnych paneli i prezentacji, nie zabraknie również uroczystych elementów rocznicowych.

Pierwsza ogólnopolska telewizja kablowa powstała w Polsce w 1989 roku i była wówczas symbolem upadku cenzury i monopolu informacyjnego jednej partii, wprowadzenia gospodarki rynkowej oraz zapanowania upragnionej wolności, która szybko zmiatała stary porządek tworząc nowy ład gospodarczy i medialny. Operatorzy kablowi mają duże zasługi we wprowadzaniu telewizji cyfrowej, VoD czy szerokopasmowego Internetu, bez których dzisiaj nie wyobrażamy sobie funkcjonowania mediów i telekomunikacji. Wspólnie z nadawcami oraz producentami sprzętu tworzą ważny i innowacyjny sektor gospodarki

Program tegorocznej konferencji przewiduje zarówno dyskusje o przyszłości branży szerokopasmowej na rynku mediów i telekomunikacji, jak i ocenę zarysowujących się kierunków zmian z punktu widzenia biznesu, regulatorów i ekspertów. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy jak zwykle znakomitych gości, aby wspólnie przedyskutować, jak obecne zmiany rynkowe wpływają na prowadzenie biznesu, rozumienie prawa, na kształt otoczenia instytucjonalnego i na samych konsumentów. A po dwóch dniach intensywnych zmagań intelektualnych, zapraszam do dołączenia do organizowanych 22 maja regat po Bałtyku i przeżycia wspólnej wodnej przygody.

Do zobaczenia!

 

 

 

 

Jerzy Straszewski

Prezes Zarządu

Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej

6 stycznia 2019 r.

Kalendarium

Lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ankieta

W jakim stopniu jesteś zainteresowany oglądaniem naziemnej cyfrowej telewizji (NTC)?

 

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej organizuje konferencje dla operatorów, nadawców, dystrybutorów sprzętu i programów TV.

Polska Fundacja Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL działa na rzecz operatorów, prowadząc negocjacje z nadawcami programów telewizyjnych.

Konsorcjum Przyjazne Prawo Autorskie apeluje o przeprowadzenie jednej, kompleksowej nowelizacji ustawy, która uporządkuje rynek.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/www/pike.org.pl/www/application/../data/session) in Unknown on line 0