Konkurs na wybór producenta i dostawcy odbiorników cyfrowych dla członków Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej – kolejny etap.

Zakończył się pierwszy etap konkursu na wybór producenta i dostawcy odbiorników cyfrowych dla członków Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej organizowanego przez Polską Fundację Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL we współpracy z PIKE. Konkurs na wybór producenta i dostawcy odbiorników cyfrowych jest częścią projektu europejskiego finansowanego przez Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka.

Informujemy, iż zgodnie z decyzją Komisji Konkursowej w pierwszym etapie nie wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Biorąc pod uwagę minimalne różnice w ocenie punktowej w obu kategoriach postanowiono do kolejnego etapu zaprosić trzy firmy, których oferty były najkorzystniejsze w  każdej z nich. Pozytywną rekomendację Komisji Konkursowej uzyskały odbiorniki zaproponowane przez firmy: ADB Polska Spółka z o.o., EchoStar Europe oraz KAON Media z Korei. Zwycięzca zostanie wyłoniony po zakończeniu kolejnego etapu, czyli ocenie dostarczonych i zbadanych prototypów odbiorników cyfrowych w profilu 1C i 2C.

Wszystkim firmom, które przyjęły nasze zaproszenie i nadesłały oferty konkursowe serdecznie dziękujemy!

9 grudnia 2010 r.

Kalendarium

Czerwiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ankieta

W jakim stopniu jesteś zainteresowany oglądaniem naziemnej cyfrowej telewizji (NTC)?

 

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej organizuje konferencje dla operatorów, nadawców, dystrybutorów sprzętu i programów TV.

Polska Fundacja Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL działa na rzecz operatorów, prowadząc negocjacje z nadawcami programów telewizyjnych.

Konsorcjum Przyjazne Prawo Autorskie apeluje o przeprowadzenie jednej, kompleksowej nowelizacji ustawy, która uporządkuje rynek.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/www/pike.org.pl/www/application/../data/session) in Unknown on line 0